Privátní jachta

 
Užijte si luxusní plavbu na Vltavě na exklusivně vybavené vodní limuzíně. Tato úžasná loď je určená až pro 10 osob a je jako stvořená pro oslavy životních jubilejí nebo opravdu stylovou rozlučku se svobodou.
 
K plavbě si můžete objednat pití dle nabídky a pro náročné je možné si za příplatek 500 Kč užít luxus soukromého číšníka. Hudební kulisu zajistí Váš vlastní výběr díky konektivitě Bluetooth.
 
Myslíte si, že už v Praze znáte včechna zákoutí? Náš kapitán vám z paluby lodě ukáže ta nejkrásnější z nich, o kterých jste doposud možná neměli ani tušení. Chcete požádat svou milou o ruklu stylově? Co třeba na vodní limuzíně. Jak by vám na tak romantickém místě mohla říci „ne“? Toužíte po větší a novější jachtě? Pak se podívejte na naši novinku NEO níže. 

Chcete si uzit koncert na lodi, neni nic jednodussiho nez vyplout v poctu maximalne 8 osob dle aktulniho programu Zlutych lazni nebo Pontonu a vychutnat si primo z reky koncert nejake slavne osobnosti, zatimco se ostatni budou mackat na pobrezi. Tak vezmete pratele, vyberte program, ktery chcete videt a vyplouvame. 
 
Maximální kapacita 10 osob
Vlastní hudba přes Bluetooth
Cena: 2.500 Kč za hodinu plavby + konzumace
Cena: 4.000 Kč za 2 hodiny plavby + konzumace
Cena: 5.500 Kč za 3 hodiny plavby + konzumace
Cena: 10.000 Kč za cely den – 10 hodin plavby + konzumace
Cena: 6.000 Kč – individualni program koncert na lodi – dle programu max 8 osob.
Vlastní číšník jen za 500 Kč
Provozní doba: 10-21 hod

Luxusní večer můžete strávit také na zbrusu nové jachtě, ke které Vám poskytneme profesionálního kapitána. Projedete se Prahou se svojí polovičkou, zakotvíte u luxusní restaurace, odkud Vás po lahodném jídle může třeba domů nebo kamkoliv si budete v Praze přát odvést luxusní limuzína. Překvapte svoji drahou polovičku nebo své obchodní partnery opravdu luxusním a nezapomenutelným zážitkem. Na luxusní jachtě si můžete vyjet i za Prahu, třeba na Slapy nebo na soutok Labe s Vltavou do Mělníka. Kontaktujte nás s Vaší poptávkou a my Vám rádi připravíme nezapomenutelný zážitek na míru. 

Maximální apacita 10 osob

Cena: 6000 Kč za hodinu plavby + konzumace