Privátní jachta

Užijte si luxusní plavbu na Vltavě na exklusivně vybavené vodní limuzíně. Tato úžasná loď je určená až pro 10 osob a je jako stvořená pro oslavy životních jubilejí nebo opravdu stylovou rozlučku se svobodou či jakýkoliv Váš výlet, ať už jen po Praze s přáteli nebo kamkoliv mimo Prahu, například na Slapy nebo na soutok Labe s Vltavou u Mělníka.
 
K plavbě si můžete objednat pití dle nabídky a pro náročné je možné si za příplatek 500 Kč za hodinu užít luxus soukromého číšníka. Hudební kulisu zajistí Váš vlastní výběr díky konektivitě Bluetooth.
 
Myslíte si, že už v Praze znáte včechna zákoutí? Náš kapitán vám z paluby lodě ukáže ta nejkrásnější z nich, o kterých jste doposud možná neměli ani tušení. Chcete požádat svou milou o ruklu stylově? Co třeba na vodní limuzíně. Jak by vám na tak romantickém místě mohla říci „ne“? Tato luxusní jachta Vám poskytně dostatek místa i pohodlí. 

Chcete si uzit koncert na lodi, není nic jednoduššího než vyplout v počtu maximálně 10 osob dle aktuálního programu například Žlutých lázní nebo Pontonu a vychutnat si přímo z řeky koncert Vaší oblíbené kapely, zatímco se ostatní budou mačkat na pobřeží. Tak vezměte přátele, vyberte program, který chcete vidět a vyplouváme. 
 
Maximální kapacita jachty je 10 osob
Vlastní hudba přes Bluetooth

Cena: 7.000 Kč za hodinu plavby + konzumace
Cena: 5.000 Kč za každou další započatou hodinu + konzumace

Cena: 19.000 Kč – individuální program koncert na lodi například u Žlutých lázní sledujete koncert z pohodlí paluby jachty (cca 3 hodiny).

Vlastní číšník jen za 500 Kč / hodina
Provozní doba denně od 10 do 21 hodin

Máte individuální poptávku? Neváhejte nás kontaktovat, rádi najdeme řešení a připravíme pro Vás nezapomenutelný zážitek.